Share on

    Sumeru Masala French Fries - Chilli Garlic, 800 g

    4.1
    Price: ₹299(₹37.37 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    800 g
    ₹299(₹37.37 / 100g)
    400 g
    ₹169(₹42.25 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Sumeru Masala French Fries - Chilli Garlic

    More Information

    Brands