Share on

    Lakme Perfect Radiance Day Gel Crème, 15 g

    3.9
    Price: ₹99(₹660 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    15 g
    ₹99(₹660 / 100g)
    50 g
    ₹352.75(₹705.5 / 100g)
    ₹ 41515% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Lakme Perfect Radiance Day Gel Crème

    More Information

    Brands