Share on

    Britannia Marie Gold Biscuits, 190 g

    4.1
    MRP: ₹30
    Price: ₹28.65(₹15.07 / 100g)
    You Save: 5% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    190 g
    ₹28.65(₹15.07 / 100g)
    ₹ 305% OFF
    64 g
    ₹1(₹1.56 / 100g)
    36.6 g
    ₹5(₹13.66 / 100g)
    117 g
    ₹17.73(₹15.15 / 100g)
    ₹ 182% OFF
    250 g
    ₹36(₹14.4 / 100g)
    ₹ 4010% OFF
    300 g
    ₹36(₹12 / 100g)
    ₹ 4010% OFF
    585 g(Buy 4 Get 1 Free)
    ₹84.04(₹14.36 / 100g)
    ₹ 885% OFF
    950 g
    ₹114.1(₹12.01 / 100g)
    ₹ 14019% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Britannia Marie Gold Biscuits

    More Information

    Brands