McCain Chilli Garlic Potato Bites - Crunchy Nuggets, 200 g Pouch
| Price: ₹49 | (₹24.5 / 100g) |
| (inclusive of all taxes) |
Pack sizes420 g
₹125.55(₹29.89 / 100g)₹ 15016% OFF
700 g
₹180(₹25.71 / 100g)₹ 24025% OFF
1.24 kg
₹342.5(₹27.62 / 100g)₹ 39012% OFF
Why choose bigbasket?
Quality products
You can trust10 min delivery*
On selected locationsFree delivery*
No extra costReturn Policy
No Question askedMcCain Chilli Garlic Potato Bites - Crunchy Nuggets