Share on

    Kohinoor Charminar Rozana Rice, 1 kg

    4
    Price: ₹105(₹10.5 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    1 kg
    ₹105(₹10.5 / 100g)
    5 kg
    ₹341.63(₹6.83 / 100g)
    ₹ 56039% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Kohinoor Charminar Rozana Rice

    More Information

    Brands