Share on

    Naga Sooji, 500 g

    4.1
    MRP: ₹50
    Price: ₹44(₹8.8 / 100g)
    You Save: 12% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    500 g
    ₹44(₹8.8 / 100g)
    ₹ 5012% OFF
    1 kg
    ₹79(₹7.9 / 100g)
    ₹ 10223% OFF
    200 g
    ₹21(₹10.5 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Naga Sooji

    More Information

    Brands