Chicco Baby Moments - Body Lotion, Almond Milk, Murumuru Butter, For Hydrating Skin & Easy Absorption, 500 ml
| MRP: | ₹672.65 |
| Price: ₹538.12 | (₹107.62 / 100ml) |
| You Save: | 20% OFF |
| (inclusive of all taxes) |
Pack sizes500 ml
₹538.12(₹107.62 / 100ml)₹ 672.6520% OFF
100 ml
₹153.79(₹153.79 / 100ml)₹ 169₹15 OFF
200 ml
₹275.08(₹137.54 / 100ml)₹ 299₹24 OFF
Why choose bigbasket?
Quality products
You can trust10 min delivery*
On selected locationsFree delivery*
No extra costReturn Policy
No Question askedChicco Baby Moments - Body Lotion, Almond Milk, Murumuru Butter, For Hydrating Skin & Easy Absorption