Share on

    fresho! Ber - Large, 500 g

    MRP: ₹92.5
    Price: ₹74(₹14.8 / 100g)
    You Save: 20% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    500 g
    ₹74(₹14.8 / 100g)
    ₹ 92.520% OFF
    250 g
    ₹39(₹15.6 / 100g)
    ₹ 48.7520% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    fresho! Ber - Large

    More Information

    Brands