Share on

    fresho! Drumstick Leaves, 1 kg

    MRP: ₹198.75
    Price: ₹159(₹15.9 / 100g)
    You Save: 20% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    1 kg
    ₹159(₹15.9 / 100g)
    ₹ 198.7520% OFF
    250 g
    ₹33(₹13.2 / 100g)
    ₹ 41.2520% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    fresho! Drumstick Leaves

    More Information

    Brands