Share on

    Pedigree Puppy Dry Dog Food, Chicken & Milk, 3 kg, 100% Complete & Balanced Food for Puppies, 15 kg

    4.2
    MRP: ₹3540
    Price: ₹2832(₹18.88 / 100g)
    You Save: 20% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    15 kg
    ₹2832(₹18.88 / 100g)
    ₹ 354020% OFF
    20 kg
    ₹3772(₹18.86 / 100g)
    ₹ 4100₹328 OFF
    370 g
    ₹110(₹29.72 / 100g)
    1.2 kg
    ₹292(₹24.33 / 100g)
    ₹ 36520% OFF
    3 kg
    ₹693(₹23.1 / 100g)
    ₹ 770₹77 OFF
    5.5 kg
    ₹1363(₹24.78 / 100g)
    ₹ 1450₹87 OFF
    10 kg
    ₹2241(₹22.41 / 100g)
    ₹ 2490₹249 OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Pedigree Puppy Dry Dog Food, Chicken & Milk, 3 kg, 100% Complete & Balanced Food for Puppies

    More Information

    Brands