Share on

    Pedigree Chicken & Vegetables, 100% Complete & Balanced Nutrition Adult Dog Dry Food, 15 kg

    4.3
    MRP: ₹3400
    Price: ₹2686(₹17.9 / 100g)
    You Save: 21% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    15 kg
    ₹2686(₹17.9 / 100g)
    ₹ 340021% OFF
    1.2 kg
    ₹272(₹22.66 / 100g)
    ₹ 34020% OFF
    3 kg
    ₹657(₹21.9 / 100g)
    ₹ 730₹73 OFF
    5.5 kg
    ₹1306(₹23.74 / 100g)
    ₹ 1390₹84 OFF
    10 kg
    ₹2151(₹21.51 / 100g)
    ₹ 2390₹239 OFF
    20 kg
    ₹3588(₹17.94 / 100g)
    ₹ 3900₹312 OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Pedigree Chicken & Vegetables, 100% Complete & Balanced Nutrition Adult Dog Dry Food

    More Information

    Brands