Pedigree Chicken & Vegetables, 100% Complete & Balanced Nutrition Adult Dog Dry Food, 15 kg
| MRP: | ₹3400 |
| Price: ₹2686 | (₹17.9 / 100g) |
| You Save: | 21% OFF |
| (inclusive of all taxes) |
Pack sizes15 kg
₹2686(₹17.9 / 100g)₹ 340021% OFF
1.2 kg
₹272(₹22.66 / 100g)₹ 34020% OFF
3 kg
₹657(₹21.9 / 100g)₹ 730₹73 OFF
5.5 kg
₹1306(₹23.74 / 100g)₹ 1390₹84 OFF
10 kg
₹2151(₹21.51 / 100g)₹ 2390₹239 OFF
20 kg
₹3588(₹17.94 / 100g)₹ 3900₹312 OFF
Why choose bigbasket?
Quality products
You can trust10 min delivery*
On selected locationsFree delivery*
No extra costReturn Policy
No Question askedPedigree Chicken & Vegetables, 100% Complete & Balanced Nutrition Adult Dog Dry Food