Share on

    fresho! Round Brinjal - Green, 1 kg

    MRP: ₹71.25
    Price: ₹57(₹5.7 / 100g)
    You Save: 20% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    1 kg
    ₹57(₹5.7 / 100g)
    ₹ 71.2520% OFF
    500 g
    ₹25.6(₹5.12 / 100g)
    ₹ 3220% OFF
    250 g
    ₹24(₹9.6 / 100g)
    ₹ 3020% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    fresho! Round Brinjal - Green

    More Information

    Brands