Share on

    Listerine Mouthwash Liquid - Original, Removes 99.9% Germs, 80 ml

    4.3
    Price: ₹60(₹75 / 100ml)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    80 ml
    ₹60(₹75 / 100ml)
    500 mlBottle
    ₹302.4(₹60.48 / 100ml)
    ₹ 315₹13 OFF
    250 ml
    ₹175(₹70 / 100ml)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Listerine Mouthwash Liquid - Original, Removes 99.9% Germs

    More Information

    Brands