Share on

    Saffola Soft & Creamy Instant Rolled Oats, 460 g

    4.1
    MRP: ₹100
    Price: ₹87(₹18.91 / 100g)
    You Save: 13% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    460 g
    ₹87(₹18.91 / 100g)
    ₹ 10013% OFF
    1 kgPouch
    ₹174.25(₹17.42 / 100g)
    ₹ 20515% OFF
    200 g
    ₹62(₹31 / 100g)
    1 kg(Get 300 g Free)
    ₹219.24(₹21.92 / 100g)
    ₹ 25213% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Saffola Soft & Creamy Instant Rolled Oats

    More Information

    Brands