Share on

    Dove Intense Repair Shampoo, 180 ml

    4.1
    Price: ₹172(₹95.55 / 100ml)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    180 ml
    ₹172(₹95.55 / 100ml)
    1 L
    ₹685(₹68.5 / 100ml)
    ₹ 137050% OFF
    75 ml
    ₹60(₹80 / 100ml)
    340 ml
    ₹266.25(₹78.3 / 100ml)
    ₹ 35525% OFF
    650 ml
    ₹479.4(₹73.75 / 100ml)
    ₹ 79940% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Dove Intense Repair Shampoo

    More Information

    Brands