Share on

    Dove Hair Fall Rescue Shampoo, 180 ml

    4.1
    Price: ₹172(₹95.55 / 100ml)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    180 ml
    ₹172(₹95.55 / 100ml)
    650 ml
    ₹347(₹53.38 / 100ml)
    ₹ 69450% OFF
    75 ml
    ₹60(₹80 / 100ml)
    340 ml
    ₹258.75(₹76.1 / 100ml)
    ₹ 34525% OFF
    1 L
    ₹684(₹68.4 / 100ml)
    ₹ 137050% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Dove Hair Fall Rescue Shampoo

    More Information

    Brands