Share on

    Tata Tea Gold Tea With Gently Rolled Long Leaves, 250 g

    4.2
    Price: ₹125(₹50 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    250 g
    ₹125(₹50 / 100g)
    500 g
    ₹200(₹40 / 100g)
    ₹ 25020% OFF
    100 g
    ₹45(₹45 / 100g)
    1 kg
    ₹432(₹43.2 / 100g)
    ₹ 54020% OFF
    1.5 kg
    ₹697.5(₹46.5 / 100g)
    ₹ 93025% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Tata Tea Gold Tea With Gently Rolled Long Leaves

    More Information