Dove Intense Repair 1 Minute Conditioner, 175 ml
| MRP: | ₹230 |
| Price: ₹161 | (₹92 / 100ml) |
| You Save: | 30% OFF |
| (inclusive of all taxes) |
Pack sizes175 ml
₹161(₹92 / 100ml)₹ 23030% OFF
335 ml
₹347(₹103.58 / 100ml)₹ 55537% OFF
Why choose bigbasket?
Quality products
You can trust10 min delivery*
On selected locationsFree delivery*
No extra costReturn Policy
No Question askedDove Intense Repair 1 Minute Conditioner