Share on

    Head & Shoulders Anti-Dandruff Shampoo - Cool Menthol, 340 ml

    4.1
    MRP: ₹373
    Price: ₹298.4(₹87.76 / 100ml)
    You Save: 20% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Har Din Sasta!
    Pack sizes
    340 ml
    ₹298.4(₹87.76 / 100ml)
    ₹ 37320% OFF
    1 L
    ₹855(₹85.5 / 100ml)
    ₹ 171050% OFF
    72 ml
    ₹79(₹109.72 / 100ml)
    180 ml
    ₹195.02(₹108.34 / 100ml)
    ₹ 199₹4 OFF
    650 ml
    ₹576.2(₹88.64 / 100ml)
    ₹ 86033% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Head & Shoulders Anti-Dandruff Shampoo - Cool Menthol

    More Information