Share on

    Savlon Glycerin Bathing Bar, 75 g (Pack of 3)

    4.2
    MRP: ₹84
    Price: ₹78.96(₹105.28 / 100g)
    You Save: 6% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    75 g(Pack of 3)
    ₹78.96(₹105.28 / 100g)
    ₹ 846% OFF
    500 g(Buy 3 Get 1 Free) (125 g each)
    ₹145.8(₹29.16 / 100g)
    ₹ 162₹16 OFF
    75 g
    ₹36(₹48 / 100g)
    125 g
    ₹60(₹48 / 100g)
    625 g(5 pcs x 125 g each)
    ₹198.75(₹31.8 / 100g)
    ₹ 26525% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Savlon Glycerin Bathing Bar

    More Information

    Brands