Share on

    Tong Garden Salted Almonds, 380 g

    4.1
    Price: ₹730(₹192.1 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    380 g
    ₹730(₹192.1 / 100g)
    30 g
    ₹70(₹233.33 / 100g)
    140 g
    ₹280(₹199.99 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Tong Garden Salted Almonds

    More Information