Share on

    Wagh Bakri Premium Masala Chai, 250 g

    4.2
    MRP: ₹160
    Price: ₹146(₹58.4 / 100g)
    You Save: ₹14 OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    250 g
    ₹146(₹58.4 / 100g)
    ₹ 160₹14 OFF
    500 g
    ₹310(₹62 / 100g)
    ₹ 340₹30 OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Wagh Bakri Premium Masala Chai

    More Information