Share on

    Clorox Bleach - Original, 2 L

    4.1
    Price: ₹375(₹18.75 / 100ml)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    2 L
    ₹375(₹18.75 / 100ml)
    4 L
    ₹650(₹16.25 / 100ml)
    500 ml
    ₹125(₹25 / 100ml)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Clorox Bleach - Original

    More Information

    Brands