Share on

    fresho! Purple Brinjal - Long, 1 kg

    MRP: ₹101.25
    Price: ₹81(₹8.1 / 100g)
    You Save: 20% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    1 kg
    ₹81(₹8.1 / 100g)
    ₹ 101.2520% OFF
    250 g
    ₹5.6(₹2.24 / 100g)
    ₹ 720% OFF
    500 g
    ₹31(₹6.2 / 100g)
    ₹ 38.7520% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    fresho! Purple Brinjal - Long

    More Information

    Brands