Share on

    Haldiram's Nimbu Masala Namkeen, 210 g

    4.1
    Price: ₹55(₹26.19 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    210 g
    ₹55(₹26.19 / 100g)
    40 g
    ₹10(₹25 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Haldiram's Nimbu Masala Namkeen

    More Information