Share on

    Lion Dates/Kharjura - Deseeded, 500 g

    4.1
    Price: ₹142(₹28.4 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    500 g
    ₹142(₹28.4 / 100g)
    200 g
    ₹49(₹24.5 / 100g)
    250 gBox
    ₹94(₹37.6 / 100g)
    500 gPouch
    ₹140(₹28 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Lion Dates/Kharjura - Deseeded

    More Information

    Brands