Share on

    Cadbury Dairy Milk Silk Mini Treats Chocolate Bar, 3x135 g (Multipack)

    4.2
    MRP: ₹642
    Price: ₹508.25(₹125.49 / 100g)
    You Save: 21% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    3x135 g(Multipack)
    ₹508.25(₹125.49 / 100g)
    ₹ 64221% OFF
    153 g
    ₹200(₹130.71 / 100g)
    135 g(15x9 g)
    ₹180(₹133.33 / 100g)
    ₹ 21416% OFF
    2x135 g(Multipack)
    ₹343.04(₹127.05 / 100g)
    ₹ 42820% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Cadbury Dairy Milk Silk Mini Treats Chocolate Bar

    More Information