Share on

    Vim Lemon Dishwash Bar, 130 g

    4.3
    Price: ₹10(₹7.69 / 100g)
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    130 g
    ₹10(₹7.69 / 100g)
    60 g
    ₹5(₹8.33 / 100g)
    275 g
    ₹30(₹10.9 / 100g)

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    Vim Lemon Dishwash Bar

    More Information

    Brands