fresho! Turnip, 1 kg
| MRP: | ₹260 |
| Price: ₹208 | (₹20.8 / 100g) |
| You Save: | 20% OFF |
| (inclusive of all taxes) |
Pack sizes1 kg
₹208(₹20.8 / 100g)₹ 26020% OFF
250 g
₹34(₹13.6 / 100g)₹ 42.520% OFF
500 g
₹131(₹26.2 / 100g)₹ 163.7520% OFF
Why choose bigbasket?
Quality products
You can trust10 min delivery*
On selected locationsFree delivery*
No extra costReturn Policy
No Question askedfresho! Turnip