Share on

    fresho! Radish - Red, 1 kg

    MRP: ₹176.25
    Price: ₹141(₹14.1 / 100g)
    You Save: 20% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    1 kg
    ₹141(₹14.1 / 100g)
    ₹ 176.2520% OFF
    500 g
    ₹29(₹5.8 / 100g)
    ₹ 36.2520% OFF
    250 g
    ₹17(₹6.8 / 100g)
    ₹ 21.2520% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    fresho! Radish - Red

    More Information

    Brands