Share on

    fresho! Mint Leaves - Cleaned, without roots, 1 kg

    MRP: ₹315
    Price: ₹252(₹25.2 / 100g)
    You Save: 20% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    1 kg
    ₹252(₹25.2 / 100g)
    ₹ 31520% OFF
    250 g
    ₹24(₹9.6 / 100g)
    ₹ 3020% OFF
    100 g
    ₹10.4(₹10.4 / 100g)
    ₹ 1320% OFF
    50 g
    ₹11(₹22 / 100g)
    ₹ 13.7520% OFF
    2 kg
    ₹73

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    fresho! Mint Leaves - Cleaned, without roots

    More Information

    Brands