Share on

    fresho! Palak - Cleaned, Without Roots, 1 kg

    MRP: ₹180
    Price: ₹144(₹14.4 / 100g)
    You Save: 20% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    1 kg
    ₹144(₹14.4 / 100g)
    ₹ 18020% OFF
    250 g
    ₹14(₹5.6 / 100g)
    ₹ 17.520% OFF
    100 g
    ₹16(₹16 / 100g)
    ₹ 2020% OFF
    500 g
    ₹83(₹16.6 / 100g)
    ₹ 103.7520% OFF

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    fresho! Palak - Cleaned, Without Roots

    More Information

    Brands