Share on

    fresho! Green Brinjal, 1 kg

    MRP: ₹96.25
    Price: ₹77(₹7.7 / 100g)
    You Save: 20% OFF
    (inclusive of all taxes)
    Pack sizes
    1 kg
    ₹77(₹7.7 / 100g)
    ₹ 96.2520% OFF
    250 g
    ₹8(₹3.2 / 100g)
    ₹ 1020% OFF
    500 g
    ₹41(₹8.2 / 100g)
    ₹ 51.2520% OFF
    3 kg
    ₹78

    Why choose bigbasket?

    Quality products

    You can trust

    10 min delivery*

    On selected locations

    On time

    Guarantee

    Free delivery*

    No extra cost

    Return Policy

    No Question asked

    fresho! Green Brinjal

    More Information

    Brands